Izveidojiet teicamu klimatu savā aitu vai kazu novietnē

goat stable

Izveidojiet teicamu klimatu savā aitu vai kazu novietnē

Būvējot vai atjaunojot aitu vai kazu kūti, vissvarīgākās prioritātes ir dzīvnieku labklājība un ērtība. Ventilācija, dabiskais apgaismojums un miers ir ļoti svarīgi dzīvnieku emocionālajai un fiziskajai labklājībai. Veselīgi dzīvnieki ražo vairāk piena un aug ātrāk. Līdz ar to tas ir izdevīgi arī jūsu maciņam.

Kontrolējiet temperatūru un mitrumu

goat farm

Kontrolējiet temperatūru un mitrumu

Aukstums aitām un kazām nav problēma. Tās jūtas ērti līdz -5 °C temperatūrā. Augstu temperatūru turpretim ir svarīgi kontrolēt. Pārāk lielā karstumā dzīvnieki mazāk ēd. Tas ietekmē piena ražošanu vai augšanu. Maziniet termiskās slodzes risku, izmantojot šķiedrcementu. Tas ir elpojošs un nepieļauj mitruma pilēšanu no griestiem, vienlaikus nodrošinot būvē labu gaisa plūsmu.

Apgaismojumam ir jābūt pareizam

sheep farm

Apgaismojumam ir jābūt pareizam

Dabiskais apgaismojums ir svarīgs. Tas ietekmē piena ražošanu un reprodukciju. Tomēr pārāk liels gaismas daudzums var izraisīt temperatūras paaugstināšanos. Atrodiet pareizo līdzsvaru, iebūvējot šķiedrcementa jumtā daudzslāņu caurspīdīgas loksnes. Lai ieplūstu mazāk siltuma, tās ir ieteicams uzstādīt tuvāk jumta korei.

Ir vērts parūpēties par skaņu

sheeps, goats

Ir vērts parūpēties par skaņu

Kazas un aitas ir jutīgas pret troksni. Skaļi un negaidīti trokšņi dzīvniekiem var radīt stresu. Šķiedru cements absorbē skaņu divreiz labāk nekā metāls.

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Izolācija nodrošina aitām un kazām komfortu, nepieļaujot temperatūras svārstības. Lai saņemtu vislabākos ieteikumus un informāciju, sazinieties ar mūsu klientu konsultantiem. Viņi labprāt sniegs padomu un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

full insulation.jpg

Pilna izolācija zem sijām

Pilnvērtīgai klimata kontrolei
Šis risinājums ir lieliski piemērots, lai nodrošinātu dzīvniekiem komfortu. Tas ir īpaši aktuāli jauno dzīvnieku audzēšanai. Tas ļauj kontrolēt temperatūru un nepieļauj caurvēju un lejupejošo aukstā gaisa plūsmu.

insulation above purlins.jpg

Pilna izolācija virs sijām

Ekonomiska izolācija
Šajā gadījumā viļņotās loksnes ir novietotas tieši uz gariem izolācijas paneļiem. Šāds risinājums atvieglo to uzstādīšanu un ir budžeta ziņā izdevīgs variants. Tomēr ar šādu izolācijas veidu ir jāņem vērā lejupejošās aukstā gaisa plūsmas un grūtāka tīrīšana.

Ko saka mūsu klienti

Ko saka mūsu klienti

Uzziniet, ko kopīgo mūsu klienti.

Manu kazu veselības stāvoklis šajā jaunajā kūtī ir labāks nekā jebkad iepriekš. Mums izdodas izvairīties no lejupejošās aukstā gaisa plūsmas dzīvnieku virzienā, pateicoties specifiskajai jumta konstrukcijai, kurā ir apvienots šķiedrcements un izolācija. Dzīvnieku labklājība ir būtiski uzlabojusies.

Frenks, kazkopis

AdobeStock_14117135.jpg