Izveidojiet tīras, ērtas un drošas rūpnieciskās ēkas un noliktavas

industrial

Izveidojiet tīras, ērtas un drošas rūpnieciskās ēkas un noliktavas

Būvējot vai restaurējot rūpniecisko ēku, svarīgākās prioritātes ir energoefektivitāte, ilgtspējība un ilgmūžība. No šim faktoriem ir atkarīga ēkas lietotāju labklājība un krājumu kvalitāte. Taču zinām, ka svarīgs ir arī piemērots dizains. Tāpēc mūsu izstrādātie risinājumi ir pieejami plašā krāsu izvēlē, lai jūsu noliktavu varētu pieskaņot jūsu zīmolam vai apkārtējai videi.

Izvēlieties efektivitāti un izturību

industrial

Izvēlieties efektivitāti un izturību

Šķiedrcements ir elpojošs, dabisks materiāls. Tas ļauj kontrolēt temperatūru ēkas iekšpusē un nepieļauj mitruma un baktēriju veidošanos. Atšķirībā no metāla tas nerūsē, nepelē un neoksidējas. Jūsu preces tiek uzglabātas teicamos apstākļos. Līdz ar to jūsu un jūsu darbinieku rīcībā ir augsta līmeņa telpas, kurām ir nepieciešama minimāla apkope un kas kalpos desmitiem gadu.

Ir vērts parūpēties par skaņu

industrial

Ir vērts parūpēties par skaņu

Lai radītu patīkamu darba vidi rūpnieciskajā ēkā, ir svarīgs miers. Izmēģinot šķiedrcementu spēcīgas lietusgāzes apstākļos, ir noskaidrots, ka tas absorbē skaņu divreiz labāk nekā metāls. Lai kādu izolāciju jūs izvēlētos.

Parūpējieties par drošību

Ugunsdrošībai ir jābūt prioritātei, būvējot vai atjaunojot jebkuru rūpniecisko ēku. Tas ir īpaši aktuāli bīstamā vidē. Eternit viļņotās loksnes atbilst visstingrākajiem ugunsdrošības standartiem.

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Atkarībā no darbības veida rūpnieciskajai ēkai ne vienmēr ir nepieciešama izolācija. Lai saņemtu vislabākos ieteikumus un informāciju, sazinieties ar mūsu klientu konsultantiem. Viņi labprāt sniegs padomu un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

no-insulation.jpg

Bez izolācijas

Parastai glabāšanai
Ja ēka nav ne apsildāma, ne dzesējama un tajā neviens nestrādā, tai nav nepieciešama izolācija. Šis ieguldījums nav to vērts. Tomēr ir nepieciešama laba ventilācija.

full insulation.jpg

Pilna izolācija zem sijām

Pilnvērtīgai klimata kontrolei
Šis risinājums ir lieliski piemērots darbinieku komforta nodrošināšanai un krājumu saglabāšanai labā stāvoklī. Tas ļauj kontrolēt ēkas temperatūru un nepieļauj caurvēju vai lejupejošo aukstā gaisa plūsmu, vienlaikus nodrošinot maksimālu gaisa apmaiņu.

insulation above purlins.jpg

Pilna izolācija virs sijām

Ekonomiska izolācija
Šajā gadījumā viļņotās loksnes ir novietotas tieši uz gariem izolācijas paneļiem. Šāds risinājums atvieglo to uzstādīšanu un ir budžeta ziņā izdevīgs variants. Tomēr ar šādu izolācijas veidu ir jāņem vērā lejupejošās aukstā gaisa plūsmas un grūtāka tīrīšana.

Ko saka mūsu klienti

Ko saka mūsu klienti

Uzziniet, ko kopīgo mūsu klienti.

 

Jauna darba vieta ir vienkārši lieliska, tā ir tik gaiša. Papildus tam darbiniekiem netraucē troksnis lietus laikā.

Barts, rūpnieciskās darba ēkas īpašnieks

AdobeStock_302271370.jpeg