Izveidojiet skaistu, drošu un ērtu stalli

Equestrian

Izveidojiet skaistu, drošu un ērtu stalli

Būvējot vai atjaunojot stalli, vissvarīgākās prioritātes ir dzīvnieku labklājība un ērtība. Zirgi ir āra dzīvnieki. Atrasties iekštelpās lielāko daļu diennakts tiem nav dabiski. Ventilācija, dabiskais apgaismojums un miers ir ļoti svarīgi to fiziskajai un emocionālajai labklājībai un līdz ar to jūsu sirdsmieram. Tāpēc esam izstrādājuši savus produktus, kas ļauj iekštelpās izveidot dabiskajai videi līdzīgus apstākļus un vienmēr izskatās eleganti no ārpuses.

Temperatūra un mitrums

equestrian

Temperatūra un mitrums

Jūsu dzīvnieku labklājībai un veiktspējai ir ļoti svarīgi kontrolēt temperatūru staļļos. Zirgi svīst, kad paaugstinās to ķermeņa temperatūra. Samaziniet termiskās slodzes risku, apvienojot izolāciju ar šķiedrcementa materiālu. Ventilācija ir svarīga, lai zirgiem nebūtu pārāk karsti un ieplūstu svaigs gaiss.

Apgaismojumam ir jābūt pareizam

equestrian

Apgaismojumam ir jābūt pareizam

Zirga dabiskā vide ir pļava. Tomēr tie bieži pavada lielāko daļu dienas stallī. Dabiskais apgaismojums ir ļoti svarīgs stresa mazināšanai, bet no tiešiem saules stariem ir vēlams izvairīties. Tāpēc, lai ielaistu pēc iespējas vairāk dienas gaismas:

  •  Izveidojiet logus staļļu sienās.
  •  Iebūvējiet šķiedrcementa jumtā caurspīdīgas loksnes.


Ir vērts parūpēties par skaņu

equestrian

Ir vērts parūpēties par skaņu

Zirgiem ir ļoti asa dzirde, un pat vismazākais troksnis var izraisīt stresu. Atšķirībā no metāla Eternit šķiedrcementa loksnes absorbē skaņu. Tās ir lieliski piemērotas mierīgāka un ērtāka staļļa izveidei.

Dizains ar stilu

Ir labi zināms, ka gan laukos, gan pilsētā, labam dizainam ir svarīga nozīme. Jūsu izvēlei piedāvājam krāsu paleti visiem objektiem un gaumēm, kas ļauj gan iekļauties apkārtējā vidē, gan izcelties. Zirgu mīļotāji novērtēs jūsu būves kvalitāti un eleganci. Un galvenais: jūsu rīcībā būs augsta līmeņa telpas, kurām ir nepieciešama minimāla apkope.

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Zirgi ir ļoti jūtīgi dzīvnieki. Tie jūtas veselīgi labi vēdinātā, mierīgā un gaišā vidē un tāpēc iesakām trīs turpmāk minētos risinājumus. Lai saņemtu vislabākos ieteikumus un informāciju, sazinieties ar mūsu klientu konsultantiem. Viņi labprāt sniegs padomu un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

no-insulation.jpg

Bez izolācijas

Aizsardzība pret lietu
Jāšanas zonās izolācija nav nepieciešama. Arēnas smiltis apsmidzina ar ūdeni un šķiedrcements var absorbēt augsto gaisa mitrumu.

full insulation.jpg

Pilna izolācija zem sijām

Pilnvērtīgai klimata kontrolei
Atkarībā no vietējā klimata staļļos bieži ir nepieciešama ventilācija, lai zirgiem nodrošinātu sausu un labi vēdinātu vietu. Tā ļauj kontrolētā veidā regulēt temperatūru, vienlaikus nodrošinot maksimālu gaisa plūsmu.

insulation above purlins.jpg

Pilna izolācija virs sijām

Ekonomiska izolācija
Šajā gadījumā viļņotās loksnes ir novietotas tieši uz gariem izolācijas paneļiem. Šāds risinājums atvieglo to uzstādīšanu un ir budžeta ziņā izdevīgs variants. Tomēr ar šādu izolācijas veidu ir jāņem vērā lejupejošās aukstā gaisa plūsmas un grūtāka tīrīšana.

Ko saka mūsu klienti

Ko saka mūsu klienti

Uzziniet, ko kopīgo mūsu klienti.

 

Bambls ir kļuvis par dzīvespriecīgāku poniju... Jaunajā vidē viņš šķiet mierīgāks nekā iepriekš. Man ir prieks apzināties, ka esmu uzlabojusi viņa labsajūtu.

Rebeka, privāta staļļa īpašniece

AdobeStock_197210041.jpg