Eternit viļņoto lokšņu priekšrocības

Icons_Benefit-Longevity
Ilgmūžība
Icons_Benefit-Rustproof
Izturīgs
Icons_Benefit-Sound damping
Skaņas slāpēšana
Icons_Benefit-Ventilation
Ventilācija
Viegls
Ugunsizturīgs
Icons_Support-Maintenance
Viegli uzstādāms

Dzīvojamo māju būvniecība

Dzīvojamo māju būvniecība

Dzīvojamo māju būvniecība

Viens no visbiežāk izmantotajiem jumta seguma materiāliem Latvijā ir viļņotās loksnes, kas pazīstamas arī kā bezazbesta loksnes. Tas ir videi draudzīgs produkts, kas atbilst augstas kvalitātes standartiem un ir ideāli piemērots dzīvojamo ēku būvniecībai.

Šis produkts, ko izstrādājuši profesionāļi ar ilggadēju pieredzi un zināšanām šajā jomā, nodrošina estētiskus risinājumus, izturību, drošību, vieglu un ātru uzstādīšanu un, protams, videi draudzīgu izvēli, būvējot jaunus mājokļus vai veicot renovāciju.

Vairāk informācijas par viļņotājām loksnēm māju īpašniekiem

Saimniecības ēku būvniecība

Saimniecības ēku būvniecība

Saimniecības ēku būvniecība

Vairāk nekā 100 gadu pieredze un pastāvīga sadarbība ar lauksaimniecības nozari ir ļāvusi izstrādāt jumta seguma risinājumus, kas atbilst Eiropas lauksaimnieku vajadzībām.

Eternit viļņotās loksnes un no šķiedru cementa izgatavotās detaļas ir lieliski piemērotas lopkopībai, ražas uzglabāšanai un nelielām ēkām. Izturība, teicama siltumizolācija, gaisa caurlaidība, izturība un ugunsdrošība nodrošinās vislabāko izvēli jūsu saimniecības ēkām.

Vairāk informācijas par viļņotajām loksnēm lauksaimniekiem

Kas ir šķiedrcements?

fibercement

Kas ir šķiedrcements?

Šķiedrcementu ražo no cementa, smiltīm, celulozes, šķiedrām un ūdens. Tas ir lieliski piemērots materiāls izmantošanai lauku saimniecībā. Tas ļauj izveidot stipru un augstas kvalitātes jumtu, kas piešķir saimniecībai lielāku vērtību.