Ilgmūžīgas

Izturīgas

Klusas

Elpojošas

Videi draudzīgas

Ugunsizturīgas

Viegli uzstādāms

Dzīvojamo māju būvniecība

Dzīvojamo māju būvniecība

Dzīvojamo māju būvniecība

Viens no visbiežāk izmantotajiem jumta seguma materiāliem Latvijā ir viļņotās loksnes, kas pazīstamas arī kā bezazbesta loksnes. Tas ir videi draudzīgs materiāls, kas atbilst augstiem kvalitātes standartiem un ir lieliski piemērots dzīvojamo ēku būvniecībai.

Šis materiāls, ko izstrādājuši profesionāļi ar ilggadēju pieredzi un zināšanām šajā jomā, nodrošina estētiskus risinājumus, izturību, drošību, vieglu un ātru uzstādīšanu un, protams, videi draudzīgu izvēli, būvējot jaunus mājokļus vai veicot renovāciju.

Vairāk informācijas par viļņotājām loksnēm māju īpašniekiem

Saimniecības ēku būvniecība

Saimniecības ēku būvniecība

Saimniecības ēku būvniecība

Vairāk nekā 100 gadu pieredze un nepārtraukta sadarbība ar lauksaimniecības nozari ir ļāvusi mums radīt jumta risinājumus, kas atbilst Eiropas lauksaimnieku vajadzībām.

Eternit viļņotās loksnes un aksesuāri ir izgatavoti no šķiedrcementa. Tās ir lieliski piemērotas ēkām dzīvnieku audzēšanai, labības uzglabāšanai un nelielām ēkām. Izturība, lieliska izolācija, gaisa caurlaidība un ugunsizturība nodrošinās jūsu labāko izvēli komercēkām.

Vairāk informācijas par viļņotajām loksnēm lauksaimniekiem

Kas ir šķiedrcements?

fibercement

Kas ir šķiedrcements?

Šķiedrcements ir izgatavots no cementa, celulozes šķiedrām un ūdens, padarot to par ideālu materiālu universālām ēkām. Tas rada spēcīgu jumtu, kas labi darbojas un piešķir pievienoto vērtību jūsu mājām vai saimniecības ēkām. Šķiedrcementam ir raksturīga lieliska noturība pret apkārtējās vides ietekmi un izturības rādītāji, tāpēc jumta segums kalpos ilgi, neprasīs kopšanu un izskatīsies estētiski patīkami. Šķiedru cements tiek novērtēts ar savu ķīmisko neitralitāti – tas neizdala nekādas ķīmiskas vielas vidē un nesadarbojas ar citām kaitīgām vielām. Turklāt pats ražošanas process ir ekoloģisks.