Izveidojiet drošu un ērtu cūku novietni

piggery

Izveidojiet drošu un ērtu cūku novietni

Patērētājiem arvien vairāk rūp dzīvnieku labklājība. Tāpēc ir svarīgi ieguldīt līdzekļus ilgtspējīgā, cūku vajadzībām piemērotā būvē. Pievērsiet īpašu uzmanību sivēniem un grūsnām sivēnmātēm, kam ir paaugstināta jutība pret klimata izmaiņām.

Nodrošiniet maksimālu gaisa plūsmu

Nodrošiniet maksimālu gaisa plūsmu

Nodrošiniet maksimālu gaisa plūsmu

Šķiedrcementa viļņotās loksnes nodrošina dzīvniekiem pienācīgu ventilāciju neatkarīgi no izmantotā izolācijas risinājuma. Tas ir obligāts priekšnosacījums, lai nepieļautu elpceļu infekciju.

Izvēlieties ilgtspējīgas iespējas

Cūku audzēšana rada lielus amonjaka izmešus un mitrumu. Par laimi, atšķirībā no metāla šķiedrcements nerūsē, nepelē un neoksidējas. Jūsu rīcībā būs ilgtspējīgas telpas, kam ir nepieciešama minimāla apkope.

Ir vērts parūpēties par skaņu

Ir vērts parūpēties par skaņu

Ir vērts parūpēties par skaņu

Cūkas ir mazāk jutīgas pret troksni nekā govis vai zirgi. Taču arī tās var baidīties no trokšņa, piemēram, spēcīga lietus vai krusas. Eternit šķiedrcements absorbē skaņu divreiz labāk nekā metāls gan kopā ar izolāciju, gan bez tās.

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Ražošanai ir svarīga būves vides kontrole, it īpaši temperatūra. Lai saņemtu vislabākos ieteikumus un informāciju, sazinieties ar mūsu klientu konsultantiem. Viņi labprāt sniegs padomu un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

full insulation.jpg

Pilnīga izolācija zem sijām

Optimālai klimata kontrolei
Šāds risinājums ļauj kontrolēt temperatūru cūku kūtī. Svarīgi grūsnām sivēnmātēm un sivēniem.

insulation above purlins.jpg

Pilnīga izolācija virs sijām

Budžetam draudzīga izolācija
Gaļai audzētās cūkas un sivēnmātes, ja vien tās nav grūsnas, ir mazāk jutīgas pret temperatūras svārstībām. Šajā fermas daļā pietiek ar izolāciju virs sijām.

suspended ceiling.jpg

Iekārtie griesti

Lieliski piemēroti sivēniem un grūsnām sivēnmātēm
Vēdināmie griesti nepieļauj lejupejošo aukstā gaisa plūsmu. Gaiss ieplūst ēkā un tiek precīzi kontrolēts. Tiek nodrošināta laba svaiga, tīra gaisa cirkulācija. Siltais gaiss cūku kūtī izplatās lēni.

Ko saka mūsu klienti

Ko saka mūsu klienti

Uzziniet, ko kopīgo mūsu klienti.

 

Rūpējoties par cūkām, esmu izvēlējies vislabāko klimata kontroles risinājumu, tostarp izolētu šķiedrcementa jumtu. Kopumā šķiedrcements ir lieliski piemērots dzīvnieku novietnēm tā izturības dēļ. Esmu pārliecināts, ka šis jaunais jumts labi kalpos vēl tad, kad fermas vadību no manis pārņems mans dēls.

Frenks, cūkkopis