Veiciet rezervāciju

farm support

Veiciet rezervāciju

Vai jums ir tehniska rakstura jautājums? Vai ir nepieciešama palīdzība, lai noskaidrotu, kas tieši jums ir vajadzīgs? Vai ir nepieciešams profesionāls padoms? Mūsu kolektīvs ar prieku jums palīdzēs. Norādiet savu kontaktinformāciju un mēs ar jums sazināsimies.

Uzstādīšanas rokasgrāmata

agri installation

Uzstādīšanas rokasgrāmata

Uzstādot viļņotās loksnes, noteikti ņemiet vērā mūsu padomus un norādes. Mūsu dokumenti un rokasgrāmatas palīdzēs jums katrā darba posmā.

Saņemiet piedāvājumu

get a quote

Saņemiet piedāvājumu

Vai vēlaties uzzināt projekta kopējās izmaksas? Atrodiet uzstādītāju savas dzīvesvietas tuvumā un saņemiet bezmaksas piedāvājumu.

Sazinieties ar mums

agri support

Sazinieties ar mums

Vai jums ir jautājumi vai komentāri? Nevilcinieties un sazinieties ar mums. Piezvaniet mums darba laikā vai nosūtiet e-pastu. Pēc iespējas drīzāk sazināsimies ar jums.

BIM modeļi

bim objects

BIM modeļi

Pateicoties mūsu BIM modeļiem, kas ir pieejami AutoCAD, arkey, Revit un IFC formātā, jums vairs nav nepieciešams pašiem veidot savus 3D modeļus. Turklāt mūsu rasējumos ir iekļauta visa nepieciešamā informācija.

Vai jums ir nepieciešama palīdzība saistībā ar mūsu produktiem?

Paldies, ka izvēlējāties Eternit produktus kā vispiemērotāko risinājumu. Esam pārliecināti, ka esat izdarījuši pareizo izvēli, un vēlētos uzklausīt jūsu viedokli. Vai jums ir papildjautājumi vai komentāri? Esam gatavi palīdzēt. Vienkārši pastāstiet mums, kas jums ir nepieciešams.

Icons_Support-Maintenance@2x.png

Kopšana

Vai vēlaties uzzināt, kā pareizi kopt vai tīrīt jūsu jumtu? Vai vēlaties, lai jumts atkal izskatītos kā jauns?

Icons_Support-Warranty@2x.png

Garantija

Eternit šķiedrcementa viļņotās loksnes ir pierādījušas savu ilgstošo izturību dažādos apstākļos. Šķiedrcementa viļņotās ir 30 gadu kalpošanas garantija.

Reģistrējiet produkta garantiju 

Icons_Support-Issues-remarks@2x.png

Komentāri vai problēmas

Vai jums ir radušās problēmas, lietojot mūsu produktus? Aicinām sniegt jebkādas atsauksmes par jūsu pieredzi sadarbībā ar mūsu uzņēmumu.

Reģistrēt pretenziju

Dalieties informācijā par savu projektu!

farmer

Dalieties informācijā par savu projektu!

Esam pārliecināti, ka lepojaties ar savu jauno jumtu, un ceram, ka dalīsieties šajā lepnumā ar mums! Mēs labprāt uzzinātu par jūsu jauno projektu un redzētu to.

Vai demontēt veco azbesta jumtu?

removing asbestos

Vai demontēt veco azbesta jumtu?

Azbesta viļņotās loksnes ir ļoti izplatītas lauksaimniecības nozarē. Tās parasti ir uzstādītas pirms vairākiem desmitiem gadu un, iespējams, pašlaik pamazām dilst laikapstākļu iedarbības rezultātā. Ja tā ir, ir iespējama azbesta šķiedru izplatīšanās un tās ir kaitīgas veselībai un apkārtējai videi. Neriskējiet ‒ atjaunojiet savu jumtu!