Izveidojiet drošu, ērtu un ienesīgu novietni

poultry stable

Izveidojiet drošu, ērtu un ienesīgu novietni

Mājputnu novietnes būvēšana vai rekonstrukcija ir ilgtermiņa ieguldījums. Veselīgi, stresam nepakļauti dzīvnieki aug ātrāk. Rezultātā paaugstinās to ražīgums. Šķiedrcements kopā ar labu izolāciju ļauj panākt tieši to. Turklāt varat mazināt savas enerģijas izmaksas un nodrošināt optimālus darba apstākļus sev un darbiniekiem.

Nodrošiniet maksimālu gaisa plūsmu

poultry

Nodrošiniet maksimālu gaisa plūsmu

Putnkopība rada daudz amonjaka izmešu. Šķiedrcementa jumts apvienojumā ar izolāciju nodrošina dzīvniekiem pienācīgu ventilāciju, lai sniegtu vislabāko klimatu kūtī. Obligāti izveidojiet atveres sienās vai uzstādiet mehānisko ventilācijas sistēmu, lai kontrolētu gaisa plūsmu un nodrošinātu labu gaisa kvalitāti.

Domājiet par higiēnu

poultry

Domājiet par higiēnu

Higiēna ir svarīga, lai nepieļautu baktēriju rašanos kūtī un ievērotu normatīvo aktu prasības. Eternit šķiedrcements kopā ar izolāciju zem sijām nodrošina ērtu tīrīšanu smidzinot.

Apgaismojumam ir jābūt pareizam

Gaisma var veicināt augšanu un dēšanu. Šķiedrcementa viļņotās loksnes ir viegli kombinēt ar mākslīgo apgaismojumu vai caurspīdīgiem paneļiem, lai ielaistu dienasgaismu. Ņemiet vērā, ka ir svarīgi ievērot dzīvnieku vajadzības atbilstoši ražošanas ciklam.

Ir vērts parūpēties par skaņu

chicken

Ir vērts parūpēties par skaņu

Troksnis var radīt mājputniem stresu. Šķiedrcements absorbē skaņu divreiz labāk nekā metāls gan kopā ar izolāciju, gan bez tās.

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Lai saņemtu vislabākos ieteikumus un informāciju, sazinieties ar mūsu klientu konsultantiem. Viņi labprāt sniegs padomu un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

full insulation.jpg

Pilnīga izolācija zem sijām

Optimālai klimata kontrolei
Ar pilnu izolāciju zem sijām varat noregulēt ventilāciju kūtī maksimālai augšanai vai ražošanai. Gludā virsma kūts iekšpusē ir viegli tīrāma.

insulation above purlins.jpg

Pilnīga izolācija virs sijām

Budžetam draudzīga izolācija
Šajā gadījumā viļņotās loksnes ir novietotas tieši uz gariem izolācijas paneļiem. Šāds risinājums atvieglo to uzstādīšanu un ir budžeta ziņā izdevīgs variants. Tomēr ar šādu izolācijas veidu ir jāņem vērā lejupejošās aukstā gaisa plūsmas un grūtāka tīrīšana.

suspended ceiling.jpg

Iekārtie griesti

Lieliski piemēroti gaisa plūsmas kontrolei
Vēdināmie griesti nepieļauj lejupejošo aukstā gaisa plūsmu. Gaiss ieplūst ēkā un tiek precīzi kontrolēts. Tiek nodrošināta laba svaiga, tīra gaisa cirkulācija. Siltais gaiss kūtī izplatās lēni.

Ko saka mūsu klienti

Ko saka mūsu klienti

Uzziniet, ko kopīgo mūsu klienti.

 

Izstrādājot mūsu jauno mājputnu novietni, saņēmām lielu atbalstu no vietējā tirdzniecības pārstāvja. Viņš uzreiz saprata, kas mums ir vajadzīgs. Ir prieks sadarboties ar šādu uzņēmumu.

Džordžs, putnkopis

AdobeStock_173919434.jpg