Izveidojiet teicamu klimatu savā lauksaimniecības ēkā

dairy

Izveidojiet teicamu klimatu savā lauksaimniecības ēkā

Būvējot vai atjaunojot kūti, vissvarīgākās prioritātes ir dzīvnieku labklājība un ērtība. Ventilācija, dabiskais apgaismojums un miers ir ļoti svarīgi govju emocionālajai un fiziskajai labklājībai. Veselīgi lopi ražo vairāk piena un aug ātrāk. Līdz ar to tas ir izdevīgi arī jūsu maciņam.

Kontrolējiet temperatūru un mitrumu

dairy, cattle

Kontrolējiet temperatūru un mitrumu

Gaļas lopiem un vēl jo vairāk piena govīm aukstums nav problēma. Tās jūtas ērti līdz -5 °C temperatūrā. Karstumu turpretim ir svarīgi kontrolēt. Pārāk karstā temperatūrā dzīvnieki ēd mazāk un tas negatīvi ietekmē izslaukumu vai augšanu. Maziniet termiskās slodzes risku, apvienojot laba līmeņa ventilāciju ar šķiedrcementa materiālu. Tas ir elpojošs un nepieļauj mitruma veidošanos jūsu lauksaimniecības ēkās. Apsveriet iespējo ierīkot vienkāršas izsmidzināšanas sistēmas. Ar to palīdzību var ātri pazemināt temperatūru par 6‒8 °C.

Labāk izvēlēties ventilāciju nekā izolāciju

Labāk izvēlēties ventilāciju nekā izolāciju

Labāk izvēlēties ventilāciju nekā izolāciju

Izolācijai ir priekšrocības un trūkumi. Viena no iespējamajām priekšrocībām ir siltuma slodzes novēršana. Tomēr izmaksas dubultosies. Ar šķiedrcementa viļņotajām loksnēm un pareizi ierīkotu ventilāciju dzīvniekiem tiks nodrošināts svaigs gaiss un no kūts izvadītas nevēlamās gāzes.

Apgaismojumam ir jābūt pareizam

dairy & cattle

Apgaismojumam ir jābūt pareizam

Dabiskais apgaismojums ir svarīgs, jo tas ietekmē piena ražošanu un reprodukciju. Tomēr pārāk liels gaismas daudzums var izraisīt temperatūras paaugstināšanos. Atrodiet pareizo līdzsvaru, iebūvējot šķiedrcementa jumtā daudzslāņu caurspīdīgas loksnes. Tās ir ieteicams uzstādīt tuvāk jumta korei, lai iekļūtu mazāk siltuma.

Ir vērts parūpēties par skaņu

dairy, cattle

Ir vērts parūpēties par skaņu

Piena govīm un gaļas lopiem ir labi attīstīta dzirde. Jo skaļāki un negaidītāki ir trokšņi, jo lielāka ir iespēja, ka dzīvnieki kļūs nervozi. Atšķirībā no metāla Eternit šķiedrcementa loksnes absorbē skaņu. Tās ir lieliski piemērotas mierīgam ganāmpulkam.

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Parasti ir vēlams iztikt bez izolācijas. Tomēr, ja ir teļi, tas ne vienmēr ir iespējams, jo teļi ir jutīgāki pret aukstumu. Tāpēc piedāvājam dažādus risinājumus. Lai saņemtu vislabākos ieteikumus un informāciju, sazinieties ar mūsu klientu konsultantiem. Viņi labprāt sniegs padomu un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

no-insulation.jpg

Bez izolācijas

Veselīgiem piena un gaļas lopiem
Piena govīm un gaļas lopiem parasti nav nepieciešama izolācija. Ziemā tiem ir vajadzīga vēsa kūts, bet vasarā ‒ ganības. Augsto gaisa mitruma līmeni var absorbēt šķiedrcements.

partial insulation.jpg

Daļēja izolācija zem sijām

Labākai gaisa plūsmai
Daļēja izolācija ļauj aukstajam gaisam labāk celties uz augšu, lai tas pagūtu sasilt, pirms sasniedz dzīvniekus. Tas nepieļauj aukstā gaisa saskari ar govīm, mazinot ar gaisu pārnēsājamu infekciju risku.

full insulation.jpg

Pilna izolācija zem sijām

Optimālai klimata kontrolei
Šāds risinājums ļauj kontrolēt temperatūru kūtī. Tas ir svarīgi teļiem. Tas arī rada optimālu “skursteņa efektu”, vienlaikus nepieļaujot caurvēju vai lejupejošo aukstā gaisa plūsmu.

insulation above purlins.jpg

Pilna izolācija virs sijām

Budžetam draudzīga izolācija
Šajā gadījumā viļņotās loksnes ir novietotas tieši uz gariem izolācijas paneļiem. Šāds risinājums atvieglo to uzstādīšanu un ir budžeta ziņā izdevīgs variants. Tomēr ar šādu izolācijas veidu ir jāņem vērā lejupejošās aukstā gaisa plūsmas un grūtāka tīrīšana.

Ko saka mūsu klienti

Ko saka mūsu klienti

Uzziniet, ko kopīgo mūsu klienti.

 

Esam atraduši optimālu konstrukciju savai liellopu kūtij, uzlabojot klimata kontroli un iegūstot vēlamo apgaismojuma līmeni dzīvniekiem. Esam ļoti apmierināti ar šo produktu!

Marija, liellopu audzētāja

Cattle-farmer-2_800_500H_1.jpg