Šķiedrcementa priekšrocības

Šķiedrcementa priekšrocības

Vairāk nekā 100 gadu pieredze lauksaimniecības nozarē ļauj mums saprast, kā šķiedru cementa priekšrocības var palīdzēt jūsu saimniecībai.

Icons_Benefit-Fungal-chemical-resistant@2x.png

Ķīmiskā un pretsēnīšu noturība

Šķiedrcements ir izturīgs pret visu ķīmisko vielu, tostarp amonjaka, iedarbību. Šis materiāls nepūst, nepelē un neoksidējas. Tam nav kaitīgas sēnītes, baktērijas un kaitēkļi. Viļņotās loksnes ļauj izveidot lielisku vidi jūsu dzīvniekiem.

Icons_Benefit-Longevity@2x.png

Ilgmūžība

Ieguldot līdzekļus jaunās mājlopu novietnēs, svarīgs apsvērums ir izturība. Novietņu būvniecībai vai rekonstrukcijai ir vēlams izmantot izturīgus materiālus. Šķiedrcements ilgstoši iztur dzīvnieku fermu agresīvās gāzes, nebojājoties un nerūsējot. Izvēloties šķiedrcementu, tā ilgais kalpošanas laiks nodrošina, ka jumts kalpos arī vēl nākamajās paaudzēs.

Icons_Benefit-Ventilation@2x.png

Elpojošs

Šķiedrcements ir dabiski elpojošs materiāls, kas mazina kondensāciju. Tas līdz minimumam mazina termisko slodzi un kondensāta pilēšanu. Viļņota šķiedrcementa loksne spēj absorbēt trešdaļu sava svara ūdens. Tieši tāpēc tas ir lielisks materiāls mājlopu novietnēs plaši izmantotajiem dabiskās ventilācijas risinājumiem. Šādas lauksaimniecības ēkas ir veidotas, lai uzlabotu dabisko gaisa plūsmu iekšpusē, bet lielākās kūtīs var papildus izmantot mehānisko ventilāciju. Laba ventilācija nodrošina dzīvniekiem labvēlīgu klimatu.

Icons_Benefit-Sound damping@2x.png

Skaņas izolācija

Skaļi un negaidīti trokšņi dzīvniekiem var radīt stresu. Tāpēc ir svarīgi nepieļaut pēkšņus un agresīvus trokšņus. Eternit šķiedrcements absorbē skaņu daudz labāk nekā jebkurš cits jumta seguma materiāls. Tas ir lieliski piemērots mierīgam ganāmpulkam.

Icons_Benefit-Rustproof@2x.png

Korozijizturīgs

Tā kā šķiedrcementa sastāvā nav metāla, tas nerūsē, nepelē un neoksidējas. Mazinās jumta bojājumi pat ļoti agresīvā vidē, kāda ir iespējama lauksaimniecības ēkās.

Uzziniet vairāk par mums