Par mums

eternit, euronit

Par mums

Eternit ražo viļņotās šķiedrcementa loksnes lauksaimniecības nozarei jau vairāk nekā simt gadus. Ar savām specializētām zināšanām par prasībām jumtiem dažādu veidu lauksaimniecības būvēs – no piena lopiem, liellopiem, cūkām, vistām un zirgiem paredzētām būvēm līdz ražas noliktavām – uzņēmums piedāvā viļņotās loksnes visdažādākajām vajadzībām. Eternit bagātīgās tradīcijas ļauj uzņēmumam būt par uzticamu partneri lauksaimniekiem un palīdzēt tiem sekmīgi un ilgtspējīgi virzīties pretī panākumiem. Uzņēmuma mērķis ir sniegt vērtību ēku īpašniekiem, nodrošinot izturību un rūpējoties par dzīvnieku labklājību.

Veltījums

eternit, euronit

Veltījums

Ar Eternit zīmolu tiek piedāvāti viļņoto lokšņu kategorijas produkti, ko Eiropā pārsvarā izmanto lauksaimniecības nozarē. Eternit nosaukums ir kļuvis par vispārīgu viļņoto šķiedrcementa lokšņu apzīmējumu Eiropā un šķiedrcements joprojām ir vispopulārākā izvēle jumtu segumiem lauksaimniecības nozarē.

Eternit ietilpst Beļģijas rūpniecības uzņēmumu grupā Etex Group, kuras specializācija ir būvmateriāli. Etex Group ir pasaules mēroga uzņēmums ar pārstāvniecībām 42 valstīs un vairāk nekā 12 500 darbiniekiem.

Etex ir eksperts un uzticams partneris lauksaimniekiem visā pasaulē un palīdz tiem sekmīgi un ilgtspējīgi virzīties pretī panākumiem. Uzņēmuma mērķis ir sniegt vērtību ēku īpašniekiem, nodrošinot izturību un rūpējoties par dzīvnieku labklājību.