Par mums

Par mums

Par mums

Etex Group ir Beļģijas uzņēmums, kas darbojas jau otro gadsimtu un ir slavens būvmateriālu jomā. Ilggadēja pieredze un uzņēmuma tīkla piedāvātie kvalitatīvie dzīvojamo māju un lauksaimniecības ēku jumtu segumu veidi nodrošina ilgtspējīgus, augsti novērtētus risinājumus. Etex grupas tīklam pieder arī zīmols Eternit, kas specializējas viļņoto lokšņu ražošanā. No šķiedrcementa ražotie produkti, kas ir slaveni gan Eiropā, gan ārpus tās, tiek izmantoti ne tikai dzīvojamo, bet arī lauksaimniecības ēku projektos. 

Apņemšanās

Apņemšanās

Apņemšanās

Lietuvā, Naujojoje Akmenē, jau vairāk nekā 25 gadus atrodas modernā Eternit rūpnīca, kas ražo vienu no Baltijas iedzīvotāju populārākajiem jumta segumiem – cementa viļņotās loksnes. Videi draudzīgas un augstas kvalitātes azbestu nesaturošas loksnes, kas izgatavotas no tādiem ilgtspējīgiem materiāliem kā cements, celuloze, PVA šķiedras un ūdens, ir piemērota izvēle dzīvojamām un komerciālām ēkām.

Dzivojamās mājas

Dzivojamās mājas

Dzivojamās mājas

Eternit viļņotās loksnes ir viena no populārākajām ēku īpašnieku izvēlēm, atjaunojot vai būvējot jaunas dzīvojamās ēkas. Pateicoties daudzu gadu pieredzei, ieklausoties un reaģējot uz klientu vajadzībām, zīmols Eternit ražo produktus, kas atbilst īpaši augstiem kvalitātes standartiem, ko raksturo lieliska skaņas izolācija, vienkārša saules paneļu uzstādīšana un plaša krāsu palete, kas ir viegli pieskaņojama mājas fasādei. 

Fermas

Fermas

Fermas

Eternit bezazbesta loksnes ir populāra izvēle jumta seguma risinājumiem ne tikai dzīvojamajām mājām, bet arī lauksaimniecības ēkām. Augstiem kvalitātes standartiem atbilstošās viļņotās loksnes plaši izmanto govju fermu, cūku fermu, putnu novietņu, staļļu, aitu novietņu, ražošanas ēku, noliktavu un tehnikas angāru jumtu segšanai. Tās ir izturīgas pret agresīvu vidi, elpojošas un neuzkrāj kondensātu, Eternit jumta segumi nodrošina dzīvnieku labturības prasības, kā arī kvalitatīvu un ilgtspējīgu izvēli.