Uzglabājiet laukaugu ražu optimālos apstākļos

grain building

Uzglabājiet laukaugu ražu optimālos apstākļos

Laukaugi ir jāuzglabā tiem teicami piemērotos apstākļos, vēsumā un sausumā. Nodrošiniet savā noliktavā teicamu klimatu ar Eternit šķiedrcementu, piemērotu izolāciju un ventilāciju. Saglabājiet sēklu svaigu un maziniet bojāšanos. Tas ir vērtīgs ieguldījums un daudzpusīgs risinājums, kam ir viegli saņemt būvatļauju.

Nodrošiniet pareizu temperatūru un ventilāciju

arable

Nodrošiniet pareizu temperatūru un ventilāciju

Lai nepieļautu bojāšanos, noliktavā ir nepieciešama piemērota ventilācija un atbilstoša temperatūra. Šķiedrcements nodrošina bagātīgu gaisa plūsmu un absorbē mitrumu, saglabājot ražu sausu un pasargājot to no sēnītēm un pelējuma. Zemāka temperatūra nepieļauj pāragru asnu dzīšanu un paildzina sēklas materiāla uzglabāšanu.

Izvēlieties efektivitāti un izturību

arable

Izvēlieties efektivitāti un izturību

Šķiedrcements ir elpojošs, dabisks materiāls. Tas mazina mitrumu un baktēriju vairošanos. Atšķirībā no metāla tas nerūsē, nepelē un neoksidējas. Jūsu rīcībā būs augsta līmeņa telpas, kurām ir nepieciešama minimāla apkope un kas kalpos desmitiem gadu.

Parūpējieties par drošību

arable

Parūpējieties par drošību

Eternit viļņotās loksnes atbilst visstingrākajiem ugunsdrošības standartiem. Tas sniedz papildu aizsardzību jūsu krājumiem un sirdsmieru jums. Varat būt pārliecināti, ka jūsu sēklas un raža tiek uzglabāta drošībā.

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Uzglabāšanas vietās ļoti svarīga ir izolācija, lai aizsargātu ražu no nelabvēlīgiem klimata apstākļiem. Lai saņemtu vislabākos ieteikumus un informāciju, sazinieties ar mūsu klientu konsultantiem. Viņi labprāt sniegs padomu un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

no-insulation.jpg

Bez izolācijas

Izturīgiem laukaugiem
Kultūraugiem, kurus neietekmē temperatūra, izolācija parasti nav nepieciešama. Temperatūra noliktavā parasti nenokrītas zem nulles, tāpēc sasalšanas risks ir minimāls. Daļu gaisa mitruma absorbēs šķiedrcements.

full insulation.jpg

Pilnīga izolācija zem sijām

Optimālai klimata kontrolei
Ar pilnu izolāciju zem sijām ir iespēja regulēt ventilāciju noliktavā, lai nodrošinātu teicamu uzglabāšanas temperatūru gan ziemā, gan vasarā un pēc iespējas ilgāk saglabātu ražu nevainojamā stāvoklī.

insulation above purlins.jpg

Pilnīga izolācija virs sijām

Budžetam draudzīga izolācija
Šajā gadījumā viļņotās loksnes ir novietotas tieši uz gariem izolācijas paneļiem. Šāds risinājums atvieglo to uzstādīšanu un ir budžeta ziņā izdevīgs variants. Taču jāņem vērā, ka tīrīšana būs grūtāka. Būs arī jāņem vērā lejupejošā aukstā gaisa plūsma.

suspended ceiling.jpg

Iekārtie griesti

Nepieļaujiet lejupejošo aukstā gaisa plūsmu
Ar vēdināmajiem griestiem ēkā ieplūst gaiss un tas tiek precīzi kontrolēts. Tiek nodrošināta laba svaiga, tīra gaisa cirkulācija. Tiek uzturēts zems ražas mitruma līmenis un netiek pieļauta pelējuma veidošanās.

Vēdināmie griesti nepieļauj lejupejošo aukstā gaisa plūsmu. Gaiss ieplūst ēkā un tiek precīzi kontrolēts. Tiek nodrošināta laba svaiga, tīra gaisa cirkulācija. Siltais gaiss cūku kūtī izplatās lēni.

Ko saka mūsu klienti

Ko saka mūsu klienti

Uzziniet, ko kopīgo mūsu klienti.

 

Esmu ļoti apmierināts, ka atradu vispiemērotāko risinājumu kvalitatīvai kartupeļu uzglabāšanai. Šķiedrcements apvienojumā ar izolāciju nodrošina sausu vidi, kurā varu precīzi uzraudzīt ventilāciju.

Frenks, daudznozaru lauksaimnieks

shutterstock_217813450_CMYK.jpg