Izaugsme jūsu nozarei

Piena un gaļas liellopi

dairy, cattle

Piena un gaļas liellopi

Būvējot vai atjaunojot kūti, vissvarīgākās prioritātes ir dzīvnieku labklājība un ērtība. Ventilācija, dabiskais apgaismojums un miers ir ļoti svarīgi govju emocionālajai un fiziskajai labklājībai. Veselīgi lopi ražo vairāk piena un aug ātrāk. Līdz ar to tas ir izdevīgi arī jūsu maciņam.

Cūku fermas

Cūku fermas

Cūku fermas

Patērētājiem arvien vairāk rūp dzīvnieku labklājība. Tāpēc ir svarīgi ieguldīt līdzekļus ilgtspējīgā, cūku vajadzībām piemērotā būvē. Pievērsiet īpašu uzmanību sivēniem un grūsnām sivēnmātēm, kam ir paaugstināta jutība pret klimata izmaiņām.

Putnkopība

chicken

Putnkopība

Mājputnu novietnes būvēšana vai rekonstrukcija ir ilgtermiņa ieguldījums. Veselīgi, stresam nepakļauti dzīvnieki aug ātrāk. Rezultātā paaugstinās to ražīgums. Šķiedrcements kopā ar labu izolāciju ļauj panākt tieši to. Turklāt varat mazināt savas enerģijas izmaksas un nodrošināt optimālus darba apstākļus sev un darbiniekiem.

Zirgi

equestrian

Zirgi

Būvējot vai atjaunojot stalli, vissvarīgākās prioritātes ir dzīvnieku labklājība un ērtība. Zirgi ir āra dzīvnieki. Atrasties iekštelpās lielāko daļu diennakts tiem nav dabiski. Ventilācija, dabiskais apgaismojums un miers ir ļoti svarīgi to fiziskajai un emocionālajai labklājībai un līdz ar to jūsu sirdsmieram. Tāpēc esam izstrādājuši savus produktus, kas ļauj iekštelpās izveidot dabiskajai videi līdzīgus apstākļus un vienmēr izskatās eleganti no ārpuses.

Aitas un kazas

sheeps, goats

Aitas un kazas

Būvējot vai atjaunojot aitu vai kazu kūti, vissvarīgākās prioritātes ir dzīvnieku labklājība un ērtība. Ventilācija, dabiskais apgaismojums un miers ir ļoti svarīgi dzīvnieku emocionālajai un fiziskajai labklājībai. Veselīgi dzīvnieki ražo vairāk piena un aug ātrāk. Līdz ar to tas ir izdevīgi arī jūsu maciņam.

Laukaugi

arable

Laukaugi

Laukaugi ir jāuzglabā tiem teicami piemērotos apstākļos, vēsumā un sausumā. Nodrošiniet savā noliktavā teicamu klimatu ar Eternit šķiedrcementu, piemērotu izolāciju un ventilāciju. Saglabājiet sēklu svaigu un maziniet bojāšanos. Tas ir vērtīgs ieguldījums un daudzpusīgs risinājums, kam ir viegli saņemt būvatļauju.

Iekārtas

tractor machinery

Iekārtas

Vienalga, vai darbojaties lauksaimniecības vai būvniecības nozarē, smagā tehnika ir neatņemama jūsu darba daļa. Tā atspoguļo būtiskus ieguldījumus. Tāpēc jūs negribētu, lai tā atrodas ārā zem lietus, salā un karstumā. Angāri vai nojumes ar šķiedrcementa jumtiem piedāvā pienācīgu aizsardzību jūsu aktīviem, neradot robu jūsu budžetā.

Rūpniecība

industrial

Rūpniecība

Būvējot vai restaurējot rūpniecisko ēku, svarīgākās prioritātes ir energoefektivitāte, ilgtspējība un ilgmūžība. No šim faktoriem ir atkarīga ēkas lietotāju labklājība un krājumu kvalitāte. Taču zinām, ka svarīgs ir arī piemērots dizains. Tāpēc mūsu izstrādātie risinājumi ir pieejami plašā krāsu izvēlē, lai jūsu noliktavu varētu pieskaņot jūsu zīmolam vai apkārtējai videi.