Aizsargājiet savas iekārtas no laikapstākļiem

machinery

Aizsargājiet savas iekārtas no laikapstākļiem

Vienalga, vai darbojaties lauksaimniecības vai būvniecības nozarē, smagā tehnika ir neatņemama jūsu darba daļa. Tā atspoguļo būtiskus ieguldījumus. Tāpēc jūs negribētu, lai tā atrodas ārā zem lietus, salā un karstumā. Angāri vai nojumes ar šķiedrcementa jumtiem piedāvā pienācīgu aizsardzību jūsu aktīviem, neradot robu jūsu budžetā.

Uzturiet savus darbarīkus nevainojamā stāvoklī

tractor machinery

Uzturiet savus darbarīkus nevainojamā stāvoklī

Šķiedrcementa jumti nodrošina jūsu iekārtām pelnītu aizsardzību. Viļņotās loksnes var apvienot ar caurspīdīgiem paneļiem, ielaižot zem jumta dienas gaismu. Tā var radīt lieliskus apstākļus, lai varētu strādāt ar tehniku.

Izvēlieties efektivitāti un izturību

tractor machinery

Izvēlieties efektivitāti un izturību

Šķiedrcements ir elpojošs, dabisks materiāls. Tas absorbē mitrumu (līdz 25% tā svara), pasargājot novietotos traktorus un tehniku no kondensāta pilēšanas. Atšķirībā no metāla šķiedru cements nerūsē, nepelē un neoksidējas. Jūsu tehnika tiek uzglabāta teicamos apstākļos. Savukārt jūsu rīcībā ir augsta līmeņa telpas, kurām ir nepieciešama minimāla apkope un kas kalpos desmitiem gadu.

Ir vērts parūpēties par skaņu

tractor machinery

Ir vērts parūpēties par skaņu

Lai nodrošinātu patīkamu darba vidi, ir jākontrolē trokšņa līmenis. Izmēģinot šķiedrcementu spēcīgas lietusgāzes apstākļos, ir noskaidrots, ka tas absorbē skaņu divreiz labāk nekā metāls. Lai kādu izolāciju jūs izvēlētos.

Parūpējieties par drošību

Eternit viļņotās loksnes atbilst visstingrākajiem ugunsdrošības standartiem. Tas sniedz papildu aizsardzību jūsu krājumiem un sirdsmieru jums. Varat būt pārliecināti, ka jūsu traktori un tehnika ir drošībā.

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Izolācija ļauj izveidot teicamus uzglabāšanas apstākļus un patīkamu darba vidi. Lai saņemtu vislabākos ieteikumus un informāciju, sazinieties ar mūsu klientu konsultantiem. Viņi labprāt sniegs padomu un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

no-insulation.jpg

Bez izolācijas

Aizsargā pret lietu un sniegu
Lielāko daļu tehnikas neietekmē temperatūras svārstības. Angārs bez izolācijas ir pietiekams, lai novietotu traktorus un tehniku un aizsargātu to no lietus. Šķiedrcements daļēji absorbē gaisa mitrumu, mazinot kondensāciju.

full insulation.jpg

Pilnīga izolācija zem sijām

Optimālai klimata kontrolei
Ar pilnu izolāciju zem sijām ziemā varat nepieļaut aukstuma, bet vasarā karstuma iekļūšanu zem jumta. Tas ir īpaši noderīgi ritošajam sastāvam un tehnikai ar ciparisko vadību, ko ietekmē temperatūras svārstības. Taču šī iespēja arī rada patīkamu darba vidi, kurā var veikt traktoru un tehnikas apkopes.

insulation above purlins.jpg

Pilnīga izolācija virs sijām

Budžetam draudzīga izolācija
Šajā gadījumā viļņotās loksnes ir novietotas tieši uz gariem izolācijas paneļiem. Šāds risinājums atvieglo to uzstādīšanu un ir budžeta ziņā izdevīgs variants, vienlaikus radot teicamu uzglabāšanas un darba vidi.
Taču ir jāņem vērā, ka tīrīšana būs grūtāka. Ir arī iespējama lejupejoša auksta gaisa plūsma.


Ko saka mūsu klienti

Ko saka mūsu klienti

Uzziniet, ko kopīgo mūsu klienti.

 

Šķiedrcements ir vislabākā iespējamā izvēle manas tehnikas novietnei. Materiāls ir ūdeni absorbējošs un mazina trokšņa līmeni. Tas ir tieši tas, kas man bija nepieciešams.

Benuā, daudznozaru lauksaimnieks

farmer_tractor800_500H_1.jpg