Vēlies renovēt un celt savas mājas vērtību?

Mājas jumts ir no azbesta šīfera un plānojat veikt renovāciju? Ar pareizo partneru palīdzību azbesta materiālu utilizācija kļūst vienkāršāka. Jumta renovācija ar augstas kvalitātes šķiedrcementa viļņotajām loksnēm veidos patīkamu vidi un uzlabos jūsu mājas vizuālo tēlu.

Arvien vairāk ēku īpašnieki maina vecos azbesta šīfera jumtus. Saskaņā ar aptuvenām datu aplēsēm no VARAM, Latvijā joprojām ir vairāk nekā 90 000 ēku ar azbestu saturošiem jumta materiāliem, kaut arī ēku renovāciju programma bijusi aktīva vairāk kā desmitgadi. Finanšu resursi ir nepieciešami ne tikai, lai iegādātos jaunu jumta segumu, bet arī pareizi apsaimniekotu veselībai bīstamos azbesta materiālus un galu galā – renovētu arī pašu ēku.

Latvijā, tāpat kā visās Eiropas savienības valstīs, kopš 2015. gada 1. janvāra ir aizliegts izmantot azbestu un azbesta saturošus produktus. Šī iemesla dēļ Eternit viļņotās loksnes jau kopš 2000. gada nesatur azbesta materiālus. Tādējādi tiek veicināta azbesta šīfera jumtu materiālu nomaiņa ar moderniem materiāliem.

Vēlies renovēt un celt savas mājas vērtību?

Iemesli, lai veiktu jumta renovāciju

Ir vairāki iemesli, kāpēc veikt jumta renovāciju. Galvenais un vizuāli visredzamākais ir nolietojums. Jaunākie azbesta šīfera jumti ir kalpojuši teju 30 gadus, bet vairums no tiem – krietni ilgāku laika posmu. Lai gan to materiāls ir ļoti izturīgs, tā kvalitāte ar gadiem pasliktinās – viļņotās azbesta loksnes to apakšpusē kļūst slapjas. Tālāk seko jumta tecēšana un to nevēlas pieļaut neviens mājas īpašnieks. Lai māja būtu veselīga un patīkama vieta, kur atrasties, kvalitatīvs jumts ir viens no svarīgākajiem faktoriem. Otrs iemesls ir, ka aizvien vairāk ēku apsaimniekotāji uzstāj uz renovāciju. Ēkas ar novecojušiem abzesta jumtiem kļūst nedrošas un tās ir jārenovē. Tāpat jumta renovācija bieži tiek apspriesta kontekstā ar ilgtspējības plāniem. Ēkas caur jumtiem mēdz zaudēt ap 35% siltumenerģijas.

Picture-2-renovation.jpg

Ēkas vizuālais tēls

Visbeidzot stāsts ir arī par ēkas vizuālo tēlu. Šis arguments bieži vien neizskan skaļi, bet tam ir liela nozīme. Ēka atstās krietni labāku un modernāku iespaidu, ja novecojušie azbesta jumta materiāli tiks aizstāti ar jaunām viļņotām loksnēm. Tādā veidā augs arī mājas kopējā vērtība, kas būs svarīgi brīdī, kad dzīvoklis būs jāpārdod. Viena no galvenajām renovācijas sastāvdaļām ir azbesta saturošo materiālu noņemšana. Vecās loksnes ir jānoņem, bet māja un tuvākā apkārtne nedrīkst tikt piesārņota ar azbesta mikrodaļiņām. Šis process sevī ietver arī korektu dokumentu noformēšanu. Šos darbus vislabāk uzticēt specializētiem uzņēmumiem. Tad šis process kļūst krietni vienkāršāks.

“HB Service” ir viens no šādiem uzņēmumiem. “Mēs klientam nodrošinām pilnu jumtu izbūves procesa vadību un konsultēšanu,” norāda uzņēmuma vadītājs Sandis Sprincis. “Noņemam veco azbestu saturošo jumta segumu, ja nepieciešams, veicam latojuma nomaiņu un jauna jumta seguma montāžu. Mēs parūpējamies arī par azbestu saturošo materiālu utilizāciju un utilizācijas aktu, kā arī nodrošinām, ka pašvaldība saņem visus apliecinošos dokumentus par paveiktajiem darbiem. Klientiem vien jānodrošina atbilstoša piekļuve ēkai un jumtam.” Vai vēlaties uzzināt, kā izskatās jaunās paaudzes bezazbesta viļņotās loksnes?

Picture-3-renovation.jpg

Elpojošs un neuzliesmojošs materiāls

Papildus pievilcīgai cenas-kvalitātes attiecībai ir arī citi argumenti, kāpēc izvēlēties šķiedrcementa jumta segumu. Tas ir izturīgs un ar to ir viegli strādāt. Materiāls nerūsē, nepelē, un to nebojā kukaiņi. Tāpat šķiedrcementa viļņotās loksnes ir elpojošs un skaņu absorbējošs materiāls. “Manuprāt, viena no šķiedrcementa jumta seguma priekšrocībām ir tā, ka tas ir ugunsdrošs. Ugunsdrošība ir ļoti svarīga visām ēkām, tādēļ škiedrcemeta jumta segums ir droša izvēle” atzīst Sandis Sprincis. Interesē mūsu projekti? https://jumtusegumucentrs.lv/eternit/

Elpojošs un neuzliesmojošs materiāls

Papildus pievilcīgai cenas-kvalitātes attiecībai ir arī citi argumenti, kāpēc izvēlēties šķiedrcementa jumta segumu. Tas ir izturīgs un ar to ir viegli strādāt. Materiāls nerūsē, nepelē, un to nebojā kukaiņi. Tāpat šķiedrcementa viļņotās loksnes ir elpojošs un skaņu absorbējošs materiāls. “Manuprāt, viena no šķiedrcementa jumta seguma priekšrocībām ir tā, ka tas ir ugunsdrošs. Ugunsdrošība ir ļoti svarīga visām ēkām, tādēļ škiedrcemeta jumta segums ir droša izvēle” atzīst Sandis Sprincis. Interesē mūsu projekti? https://jumtusegumucentrs.lv/eternit/ **

Vēlies renovēt un celt savas mājas vērtību?

Kāpēc izvēlēties Eternit šķiedrcementa viļņotās loksnes?

Izturīgas Viļņotās loksnes neuzkrāj kondensātu, jo tās ir izgatavotas no šķiedrcementa, kas absorbē mitrumu un izdala to apkārtējā vidē. Viļņotās loksnes ir izturīgas, samērā vieglas un to garantijas mūžs ir 30 gadi. Tās izceļas ar savu biezumu, kas nodrošina labāku blīvējumu.

Ar garantiju Gadās saskarties ar problēmām? Eternit vienmēr ir gatavi palīdzēt. Izvēloties Eternit, tu iegūsti ne tikai produktus, bet arī sirdsmieru neparedzētu situāciju un bojājumu gadījumā. Mēs saprotam, ka bojājumi var radīt izaicinājumus, un mēs esam gatavi tāda veida situācijās operatīvi reaģēt. Mēs esam pieejami ikreiz, kad problēmai nepieciešams risinājums. Mūsu sadarbība nebeidzas brīdī, kad mūsu produkti ir uz jūsu jumta. Tāpat vien 30 gadus ilgu garantiju mēs neizsniedzam.

Kvalitātes garants

Eternit bieži tiek asociēts ar tādiem vārdiem kā kvalitāte, uzticamība un serviss. Vairāk kā gadsmitu ilgā pieredze viļņoto lokšņu ražošanā nodrošina lielisku izpratni par dzīvojamo namu sektoru un tā vajadzībām. Mēs izprotam klientu vēlmes un vajadzības, kā arī esam uzticams jumta segumu speciālists un partneris jebkuros apstākļos.

Sazinies ar mums

Mēs ar prieku sazināsimies ar jums, lai sniegtu plašāku informāciju par jumta renovācijas iespējām vai cenu piedāvājumiem no mūsu sadarbības partneriem. Informācijas sniegšana ir bezmaksas un neuzliek nekādas saistības.