Materiāli

Uzziniet vairāk par mūsu jumta un fasādes materiāliem.
Corrugated sheets

Viļņotās loksnes

Corrugated sheets

Viļņotās loksnes ir drošs jumta materiāls, kas nesatur azbestu; tas ražots no cementa, kaļķakmens, celulozes, ūdens un PVA, tā aizvietojot azbestu. Šķiedrcementam ir augsta noturība pret vides ietekmi un izturība, tādēļ šis jumta klājums ilgi pasargās jūsu jumtu, tam nebūs nepieciešama papildu apkope, un tas izskatīsies pievilcīgs. Šķiedrcementu augstu vērtē, jo tas ir ķīmiski neitrāls – neizdala vidē nekādas ķīmiskas vielas, nereaģē ar citām bīstamām ķīmiskām vielām. Turklāt arī pats ražošanas process ir ekoloģisks, jo pēc šķiedrcementa ražošanas nepaliek nekādi otrējie materiāli.
Viļņotās loksnes jau vairāk nekā 20 gadus ražo vienīgajā rūpnīcā Baltijas valstīs Naujoji Akmenē.

Lasīt vairāk
Slates

Jumta plāksnītes

Slates

Šķiedrcementa jumta plāksnīšu veidošanu iedvesmoja dabīgā slānekļa jumta materiāli, kādus izmanto Alpu reģionā. Izteiksmīgais slānekļa jumta reljefs izceļas starp citiem jumta seguma materiāliem, tomēr tā uzklāšanas sarežģītības dēļ šis produkts nav pieejams visiem. Radot šķiedrcementa plāksnītes, šis jumta seguma materiāls kļuvis pieejams plašām ļaužu masām, kas vēlas izteiksmīgu un izturīgu jumtu.
Māju īpašniekiem patīk Dacora, jo tas piešķir mājai īpašu greznības un stila auru. Arhitektiem patīk Dacora tā universālā pielietojuma dēļ – tas der gan klasiskai, gan modernai arhitektūrai. Tas ļauj spēlēties ar detaļām un piesaistīt garāmgājēju uzmanību.
Baltijā Dacora plāksnīte ir vispopulārākās piekrastes rajonos, kur joprojām ir dzīvas vācu arhitektūras tradīcijas. Šajā reģionā jumta seguma materiālus izvēlas, ņemot vērā arī noturību pret skarbo piejūras gaisu. Tomēr arī citos reģionos aizvien vairāk mājas tiek nosegtas ar Dacora, cilvēku vēlme pēc izteiksmīgas, tomēr vienlaikus neitrālas fasādes ir universāla.

Lasīt vairāk
Cedral

Cedral

Cedral

Cedral klāstā ir vairāk nekā 30 krāsas un divu veidu koka nospieduma efekts; krāsas uzklāšanas process rūpnīcā nodrošina paredzamo kalpošanas ilgumu vismaz 30 gadus. Nav nepieciešama regulāra apkope, vienkārši mazgājiet ar ziepēm un noskalojiet, lai fasāde izskatītos kā jauna.

Lasīt vairāk
Equitone

Equitone

Equitone

EQUITONE ir viscaur krāsots fasādes materiāls, kuru izstrādājuši arhitekti arhitektu vajadzībām. Mūsu uzņēmums šos fasādes paneļus ar nosaukumu “ETERNIT” ir ražojis kopš 1950. gada. Katrs EQUITONE panelis ir unikāls, tam redzama neapstrādātā šķiedrcementa pamata materiāla tekstūra. Šķiedrcements ir cementa kompozītmateriāls, kura sastāvā ir cements, celuloze un minerālvielas, tas armēts ar redzamu matricu. Nekā cita. EQUITONE materiāls pieejamais maksimālais izmērs ir 1,25 x 3 m; to var pārveidot jebkādā izmērā vai formā darbnīcā vai uz vietas. Turklāt šo materiālu var perforēt vai apdrukāt. Redzamās un neredzamās apšuvuma stiprināšanas paņēmieni ir kniedēšana, skrūvēšana un līmēšana uz metāla vai koka balsta rāmjiem. Neatkarīgi no tā, kādas dizaina iespējas jūs apgūstat, EQUITONE viscaur krāsotā EQUITONE būtība garantē skaidras, monolītas detaļas.

Lasīt vairāk

Atrodiet pārdošanas partneri

Atrodiet mūsu partneru atsauksmes

Lejupielādējiet dokumentus

Jūs varat atrast visus dokumentus šeit.
Dokumenti