Noderīgi ieteikumi

Jauna māja? Renovējas jumtu vai fasādi? Ar Eternit Baltic jūs izvēlaties uzticamu partneri ar vairāk nekā gadsimta pieredzi celtniecības materiālos. Ko no tā iegūsiet? Ilgmūžīgu materiālu kurš radīts no dabiskiem materiāliem,viegli kopjams un piešķirtām lieliskām garantijām. Mēs patstāvīgi testējam visus mūsu materiālus tos pakļaujot ekstrēmiem apstākļiem. Tas nodrošina to , ka jūsu jumts vai fasāde izskatīsies labi pat pēc 20 gadiem. Mēs pat ejam tālāk un esam saistīti ar ekoloģiskiem materiāliem ar integrētiem solārājiem paneļiem. Nespējat izvēlēties? Mēs jūs iepazīstināsim ar noderīgiem ieteikumiem, vērtīgiem dokumentiem un daudz iedvesmu.

Iedvesmai

Plāksnītes uz jumta un fasādes perfektam rezultātam.
Arhitektoniska apdara ar Equitone.
Ilgmūžigs risinājums ar Cedral dēļiem.

Dokumenti

Nepieciešama vairāk informācija ? Lejupielādējiet mūsu iedvesmas katalogu vai apskatiet tehniskos risinājumus.

Mūsu materiāli

Pateicoties mūsu plašajam dakstiņu klāstam Jūs noteikti atradīsiet nepieciešamo : māla vai betona, gludus vai viļņotus, tradicionālus vai mūsdienīgus, ekonomiskus un ekoloģiskus dakstiņus... vai tomēr dodat priekšroku plāksnītēm ? Ar daudzajām formām, krāsām un montāžas metodēm fasādei un jumtam varēs piešķirt personalizētu izskatu. Vai arī izvēlaties Equitone arhitektonisko spēku, unikāli fasādes paneļi ar skarbu un gludu izskatu. Cedral dēļi Jūsu ēkais sniegs ilgmūžīgi, pievilcīgu fasādi ,ar vai bez koka tekstūru lai perfekti iekļautos vidē.

Paraugi

References fotogrāfijas un produktu informācija jau ir informācijas avots, bet varbūt Jūs vēlaties paņemt dakstiņu vai plāksnīti rokās un apskatīt tās krāsu dienas gaismā? Labas ziņa! Jūs varat pieprasīt bezmaksas paraugu mūsu materiāliem. Kā? Dodieties uz jūsu izvēlēto materiālu mūsu materiālu pārskatā, pēc tam pievienojiet izvēlētos paraugus nospiežot uz iepirkuma grozu un pabeidziet pasūtījumu. Pieprasītie paraugi jau drīz būs ceļā.

Pasūtiet bezmaksas paraugu

Mūsu ekoloģiskie risinājumi

Lai nodrošinātu labāko kvalitāti mēs galvenokārt strādājam ar dabiskiem izejmateriāliem kuri prasa maz kopšanu. Pateicoties mūsu produktiem Jūs arī palīdzat dabai (un savam makam).

Dari pats

It īpaši mūsu Cedral dēļus ir viegli uzmontēt pašam. Mēs nodrošināsim visas nepieciešamas instrukcijas un jūsu piegādātājs būs priecīgs palīdzēt.

Equitone mēs iesakām paļauties uz speciālistu, lai ventilācija viedotos pareiza un varat izbaudīt darba augļus.

Nebaidaties no augstuma?
Tātad varat mūsu plāksnītes uzmontēt pats, tikai atceraties, ka ir jāievēro daudz tehnisko prasības.

Vienalga izvēlaties profesionāli?
Tas izvēlaties kādu, kurš regulāri strādā ar Jūsu izvēlēto materiālu un pajautājiet atsauksmes, lai varat dabā apskatīt paveikto. Apjautājiet ar kaimiņus, ģimenes locekļus un draugus - kurš viņiem veicas darbus un vai viņi ir apmierināti?

Atrodiet pārdošanas partneri

Atrodiet mūsu partneru atsauksmes

Lejupielādējiet dokumentus

Jūs varat atrast visus dokumentus šeit.
Dokumenti