Risinājumi fermeriem

Saprotams, ka Jūs novērtējat savu lopju labsajūtu vai arī vēlaties labākos apstākļus savu izstrādājumu uzglabāšanai. Šķiedrcementa viļņotās loksnes no Eternit Baltic rada ideālus apstākļus.

Ieguvumi no Eternit Baltic

  • Mēs esam uzticam partneris vairāk nekā 100 gadus, tāpēc zinām, kas Jums ir nepieciešams.
  • Iegūstiet padomus no mūsu ekspertiem un nekad nekļūdaties.
  • Mēs palīdzēsim Jums staļa vai noliktavas būvniecību un atjaunošanu savedot Jūs kopā ar pareizajiem partneriem.
  • Viļņotās lokses palīdz nodrošināt klimatu tādēļ jūsu ienākumi pieaug.
  • Viļņotās loksnes ir izturīgas, tādēļ arī tās ir tik plaši izmantotas.

Sortiments

Ar Eternit Baltic Jūs izvēlēsieties jumtu kurš fokusējas uz cilvēku un dzivnieku labsajūtu. Viļņoto lokšņu unikālās īpašības ir labākais garants ēkas ilgai kalpošanai.
CB40

Eternit AGRO

CB40
Eternit AGRO
P76

Eternit AGRO PRO

P76
Eternit AGRO PRO

Siltināšanas ieteikumi

Jums ir nepieciešams siltināts vai nesiltināts jumts saimniecībai? Pašreizējā situācija agrokultūrā pieprasa gudras investīcijas. Eternit Baltic domā tā pat kā Jūs un esam radījuši dažādus risinājumus jumtam ar viļņotajām loksnēm, gan ar, gan bez siltinājuma atkarīgā no vajadzībām.

Cūkas

Viļņotās loksnes ir risinājums cūkām, jo tās nerūss. Cūkām ir ieteicama siltināta ēka. To ir viegli izdarīt zem jumta latām, tādejādi radot gaisa necaurlaidīgu ēku un izvairoties no kondensāta, kā arī netīrumus ir viegli nomazgāt ar augstpiediena mazgātāju.

Piena un gaļas govis

Piena un gaļas govis nav tik jūtīgas pret aukstumu, tādēļ izolācija nav obligāta. Ir svarīgāka ventilācija nevis izolācija pret karstumu. Parasti tiek lietotas atvērta tipa ēkas, tādejādi karstums nāk iekšā, tāpēc ventilācija ir risinājums. Jaunām govīm ir svarīgi,lai izolācija būtu zem jumta latām, lai izvairītos no aukstuma un slimībām.

Mājputni

Cāļu fermas parasti ir siltinātas, lai kontrolētu mitrumu un temperatūru, tāpēc ir rekomendējama pilnīgi siltināta ēka. Sakarā ar to, ka ir nepieciešams regulāra tīrīšana un laba gaisa cirkulācija, labākākais risinājums ir siltināt zem jumta latām.

Staļļi

Nav nepieciešams siltināt izjādes laukumu, jo zirgi ilgstoši spēj uzturēt siltumu. Siltinājums nepieciešams stallim. Siltinājums zem jumta latām ir optimāls risinājums, lai optimizētu ventilāciju, bet virs jumta latām ir lētāka alternatīva. Zirgiem patīk viļņotās loksnes jo tas ir kluss jumta segums.

Noliktavas

Noliktavām ir dažādas prasības. Ja uzglābājamās lietas nav jūtīgas pret temperatūras izmaiņām siltinājums nav nepieciešams, piemēram graudiem. Ja noliktavu ir jāatdzesē vai jāsilda, tad siltinājums ir nepieciešams, piemēram kartupeļiem vai sīpoliem. Agresīvai videi viļņotās loksnes bez izolācijas nodrošina pietiekošu aizsardzību.

Kādēļ neizvēlēties metālu?

Salīdzinājumā ar metāla jumtiem vai sendvičpaneļiem viļņotajām loksnēm ir daudz priekšrocību, kuras nodrošina jūsu lopu labsajūtu.
Samazini dzīvnieku stresu izvēloties skaņas izolējošus produktus. Stipra lietus gadījumā skaņa zem viļņotajām loksnēm ir divreiz mazāka nekā zem metāla jumta, ar vai bez izolācijas.
Šķiedrcements ir ugunsdrošs materiāls. Ugunsdrošība ir svarīga gan cilvēkiem, gan lopiem.

Šķiedrcements nepūst, nerūss, un ir noturīgs pret sēnītām, baktērijām, tārpiem un ķīmiskās ietekmes. Ideāla vide jusu lopiem.

Šķiedrcements ir elpojošs materiāls, kurš minimalizē kondensātu un nerūss. Stress dzīvniekiem kuru rada kondensāta pilienu krišana ir minimāls.

Atrodiet mūsu partneru atsauksmes

Atrodiet pārdošanas partneri

Atrodiet mūsu partneru atsauksmes

Lejupielādējiet dokumentus

Jūs varat atrast visus dokumentus šeit.
Dokumenti