Viss arhitektiem

Meklē ilgmūžīgu jumta un fasādes risinājumu? Iespējas dažādiem krāsu un materiālu risinājumiem? Ar Eternit jūs izvēlaties uzticamu partneri ar vairāk nekā gadsimta pieredzi būvmateriālos. Paļaujies un kvaliatīvu produktu un profesionālu atbalstu.

Iedvesmojies

Ļauj savam radošumam izplesties ar Equitone fasādes paneļiem, Jums ir pilnīga dizaina brīvība, lai spēlētos ar krāsām, gaismām un formām.
Izvēlies modernu un minimalistisku izskatu un pārklāj gan jumtu gan fasādi ar vienu materiālu. Plāksnītes var izmantot jebkurā arhitektoniskajā stilā un ir lielisks partneris renovācijā.

Pasūtiet paraugus

Realizēto projektu fotogrāfijas un produktu informācija jau ir informācijas avots, bet varbūt jūs vēlaties paņemt rokās dakstiņu, viļņoto loksni vai plāksnīti, lai redzētu tās krāsu dienas gaismā? Labas ziņas! Jūs varat pieprasīt bezmaksas paraugus vienkāršā veidā.

Kā? Izvēlaties materiālu mūsu mājas lapā, pēc tam pievienojiet to grozam un pabeidziet jūsu pasūtījumu. Pasūtītie paraugi būs ceļā jau drīz.

Produkti

Ekoloģija ir trumpis

Eternit pievēršs lielu uzmanību ekoloģiskiem materiāliem. Mēs strādājam tikai ar dabīgiem izejmateriāliem kuri neprasa lielu kopšanu. Mēs arī piedāvājām solāros paneļus, lai jūs varētu izvēlēties "zaļu" jumtu. Vai zinājāt, ka gandrīz visiem mūsu materiāliem ir EPD sertifikāts?

Atrodiet pārdošanas partneri

Atrodiet mūsu partneru atsauksmes

Lejupielādējiet dokumentus

Jūs varat atrast visus dokumentus šeit.
Dokumenti