Izveidojiet skaistu, ērtu un drošu mājokli

residential

Izveidojiet skaistu, ērtu un drošu mājokli

Būvējot vai restaurējot dzīvojamo ēku, svarīgākās prioritātes ir energoefektivitāte, ilgtspējība un ilgmūžība. Taču ir arī labi zināms, ka gan laukos, gan pilsētā labam dizainam ir svarīga nozīme. Tāpēc mūsu izstrādātie risinājumi ir pieejami plašā krāsu izvēlē atbilstoši dažādiem objektiem un gaumēm.

Izvēlieties efektivitāti un izturību

corrugated sheets

Izvēlieties efektivitāti un izturību

Šķiedrcements nodrošina labas termiskās īpašības. Tas ir elpojošs, dabisks materiāls, kas apvienojumā ar piemērotu izolāciju ļauj kontrolēt temperatūru ēkā. Tas arī nepieļauj mitruma un baktēriju veidošanos. Tas nerūsē, nepelē un neoksidējas. Līdz ar to iegūstat augsta līmeņa mājokli, kam ir nepieciešama vien minimāla apkope un kas kalpos gadu desmitiem.

Dizains ar stilu

corrugated sheets

Dizains ar stilu

Mūsu šķiedrcementa risinājumi ir pieejami 11 dažādās krāsās no dabiski pelēkas līdz pelēki zilai. Varat izvēlēties ‒ izcelties vai iekļauties apkārtējā vidē.

Ir vērts parūpēties par skaņu

Dzīvojamajā ēkā ir svarīgs miers. Izmēģinot šķiedrcementu spēcīgas lietusgāzes apstākļos, ir noskaidrots, ka tas absorbē skaņu divreiz labāk nekā metāla jumta segums. Tas mazina troksni, lai kādu izolāciju jūs izvēlētos.

Parūpējieties par drošību

corrugated sheets

Parūpējieties par drošību

Ugunsdrošībai ir jābūt prioritātei, būvējot vai atjaunojot jebkuru dzīvojamo ēku. Eternit viļņotās loksnes atbilst visstingrākajiem ugunsdrošības standartiem.

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Kāda izolācija ir nepieciešama?

Izolācija dzīvojamajā ēkā ir obligāti nepieciešama, lai pasargātos no aukstuma ziemā un no karstuma vasarā. Lai saņemtu vislabākos ieteikumus un informāciju, sazinieties ar mūsu klientu konsultantiem. Viņi labprāt sniegs padomu un atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem.

full insulation.jpg

Pilna izolācija zem sijām

Pilnvērtīgai klimata kontrolei
Šis risinājums ir lieliski piemērots jūsu komfortam. Tas ļauj kontrolēt ēkas temperatūru un nepieļauj caurvēju vai lejupejošo aukstā gaisa plūsmu, vienlaikus nodrošinot maksimālu gaisa apmaiņu.

insulation above purlins.jpg

Pilna izolācija virs sijām

Ekonomiska izolācija
Šajā gadījumā viļņotās loksnes ir novietotas tieši uz gariem izolācijas paneļiem. Šāds risinājums atvieglo to uzstādīšanu un ir budžeta ziņā izdevīgs variants. Tomēr ar šādu izolācijas veidu ir jāņem vērā lejupejošās aukstā gaisa plūsmas un grūtāka tīrīšana.

Ko saka mūsu klienti

Ko saka mūsu klienti

Uzziniet, ko kopīgo mūsu klienti.

 

Šķiedrcementa loksnes ļoti labi iederas manas mājas kopskatā un piešķir tai unikālu raksturu, kas saglabāsies desmitiem gadu.

Patrīcija, mājas īpašniece

AdobeStock_233884844.jpeg