Lietojiet iztēli

Apaļie “bebra astes” dakstiņi redzami plašā pielietojumu diapazonā. Tos augstu vērtē arī klasiskā, harmoniskā jumta izskata dēļ. Dabīgā, izsmalcinātā un skaisti sarkanā krāsa, kā arī neparasti elegantā dakstiņu forma vizuāli veido ideāli pabeigta klasiska jumta iespaidu.

Use your imagination 1
Use your imagination 1

“Atjaunosim izbalējušās vides krāsainību”. Šī ideja aizrāva Frīdrihu Ernstu Garnjē, un CREATON bija vienisprātis. Tādēļ krāsu radītāja radošums un māla dakstiņu ražotāja pieredze sniedza lieliskus rezultātus. Šīs kolekcijas rezultāti pārsteidza profesionāļus. Satriecošo jumta dakstiņu “Nuance” piedāvājums arhitektus iepriecina ar īpašu “siltu” ainavas nokrāsu. Līdz ar to kolekcija “Nuance” ļoti izsmalcinātiem jumtu veidotājiem piedāvā plašu toņu klāstu, kas bagātina mūsu ainavu, neradot papildu izmaksas. Tai ir plaša krāsu palete, dakstiņi ar šlikera pārklājumu, “bebra astes” formas dakstiņi

Use your imagination 2
Use your imagination 2

Ar šiem dakstiņiem var īstenot pat trakākās jumta idejas. Kombinējot dažādas krāsas dakstiņus, uz sava jumta varat veidot ne vien dažādus krāsu ornamentus, bet pat attēlus. Jums tikai jālieto sava iztēle, un jūsu jumts atdzīvosies un būs tāds vienīgais pasaulē.

Atrodiet pārdošanas partneri

Atrodiet mūsu partneru atsauksmes

Lejupielādējiet dokumentus

Dokumenti