Jumta segumi

Jumta galvenais uzdevums ir aizsargāt jūsu māju, jūsu ģimeni un mūsu saimniecību. Kvalitatīvs jumta segums pasargā ēku no dabas elementiem, piemēram, lietus, sniega vai vēja. Jūsu jumts sargā arī jūsu maku, jo labi jumta materiāli un izolācija jums aiztaupa ūdens radītu kaitējumu, kā arī ļauj būtiski taupīt enerģiju.
Turklāt jumtam, protams, ir estētiskā funkcija. Viļņotajām loksnēm, plāksnītēm un dakstiņiem katram piemīt sava pievilcība un tie dažādā veidā papildina jūsu mājas izskatu.

Which roof suits you

Kāds jumts jums der?

Which roof suits you

Jumta materiāla izvēle ir ļoti nopietns uzdevums, kura dēļ jāpārdomā daudzi dažādi aspekti, piemēram, jumta stāvums, vide, kādā māja atrodas vai tas, kāds ir labākais risinājums, ja jumts jāremontē. Šeit sniegti daži noderīgi padomi, kas jums palīdzēs izvēlēties jumtu.

Noskaidrot tagad
Corrugated sheets

Viļņotās loksnes

Corrugated sheets

Viļņotās loksnes ir drošs jumta materiāls, kas nesatur azbestu; tas ražots no cementa, kaļķakmens, celulozes, ūdens un PVA, tā aizvietojot azbestu. Šķiedrcementam ir augsta noturība pret vides ietekmi un izturība, tādēļ šis jumta klājums ilgi pasargās jūsu jumtu, tam nebūs nepieciešama papildu apkope, un tas izskatīsies pievilcīgs. Šķiedrcementu augstu vērtē, jo tas ir ķīmiski neitrāls – neizdala vidē nekādas ķīmiskas vielas, nereaģē ar citām bīstamām ķīmiskām vielām. Turklāt arī pats ražošanas process ir ekoloģisks, jo pēc šķiedrcementa ražošanas nepaliek nekādi otrējie materiāli.
Viļņotās loksnes jau vairāk nekā 20 gadus ražo vienīgajā rūpnīcā Baltijas valstīs Naujoji Akmenē.

Lasīt vairāk
Slates

Jumta plāksnītes

Slates

Šķiedrcementa jumta plāksnīšu veidošanu iedvesmoja dabīgā slānekļa jumta materiāli, kādus izmanto Alpu reģionā. Izteiksmīgais slānekļa jumta reljefs izceļas starp citiem jumta seguma materiāliem, tomēr tā uzklāšanas sarežģītības dēļ šis produkts nav pieejams visiem. Radot šķiedrcementa plāksnītes, šis jumta seguma materiāls kļuvis pieejams plašām ļaužu masām, kas vēlas izteiksmīgu un izturīgu jumtu.
Māju īpašniekiem patīk Dacora, jo tas piešķir mājai īpašu greznības un stila auru. Arhitektiem patīk Dacora tā universālā pielietojuma dēļ – tas der gan klasiskai, gan modernai arhitektūrai. Tas ļauj spēlēties ar detaļām un piesaistīt garāmgājēju uzmanību.
Baltijā Dacora plāksnīte ir vispopulārākās piekrastes rajonos, kur joprojām ir dzīvas vācu arhitektūras tradīcijas. Šajā reģionā jumta seguma materiālus izvēlas, ņemot vērā arī noturību pret skarbo piejūras gaisu. Tomēr arī citos reģionos aizvien vairāk mājas tiek nosegtas ar Dacora, cilvēku vēlme pēc izteiksmīgas, tomēr vienlaikus neitrālas fasādes ir universāla.

Lasīt vairāk
Clay tiles

Māla dakstiņi

Clay tiles

CREATON ir viens no vadošajiem māla dakstiņu ražotājiem Eiropā, kas garantē savu produktu ilgmūžību un kvalitāti. Ražotājam ir vairāk nekā 130 gadu pieredze; viņa mērķis ir radīt jaunu jumtu klāšanas kultūru – skaists un ilgmūžīgs jumta materiāls ir moderna mājokļa neatņemama sastāvdaļa. CREATON apvieno moderno un tradīcijas. CREATON sargās jūsu māju ilgāk nekā 50 gadus. Pamēģiniet paši.
CREATON piedāvā vairāk nekā 40 dažādu dakstiņu veidus. Izmēru un formu daudzveidība jūs nepievils. Jūs noteikti atradīsiet labāko risinājumu jūsu jumtam.

Lasīt vairāk
Concrete tiles

Betona dakstiņi

Concrete tiles

Betona dakstiņus CREATON ražo no smiltīm, portlandcementa un ūdens. Tie ir noturīgi pret laikapstākļu izmaiņām, aukstumu un UV stariem. To krāsojums ir ilgmūžīgs, jo dakstiņi ir pārklāti ar sevišķi augsta blīvuma pārklājumu. Betona dakstiņi ir ūdensizturīgi un ugunsizturīgi. 

Lasīt vairāk

Atrodiet pārdošanas partneri

Atrodiet mūsu partneru atsauksmes

Lejupielādējiet dokumentus

Dokumenti