Fasādes

Fasāde ir viena no pamanāmākajām ēkas daļām, tādēļ tai jābūt estētiskai un pievilcīgai. Tomēr tā neveic tikai estētisko funkciju, tā pasargā ēku no mehāniskiem bojājumiem, kā arī no vides ietekmes. Ir ļoti svarīgi izvēlēties labus fasādes materiālus.
Tiem, kuri vēlas klasiskāku risinājumu, varam piedāvāt šķiedrcementa paneļus CEDRAL. Fasādes paneļi ir vairāk nekā 30 krāsās un ar divām dažādām virsmām, tādēļ katrs noteikti atradīs sev labāko variantu.
Ja jums interesē modernā arhitektūra, EQUITONE šķiedrcementa plāksnes ir labākā izvēle. To sākotnējais izmērs ir 1,25 x 3 metri, tās var sagriezt dažādos izmēros un formās. EQUITONE nodrošina nebeidzamas dizaina iespējas.

Which facade suits you

Kāds fasādes materiāls jums der?

Which facade suits you

Plašais fasādes materiālu piedāvājums būvmateriālu tirgū ļoti apgrūtina izvēli. Ieguldot līdzekļus fasādes apdarē, jūs meklējat fasādi, kura ilgi saglabās skaistumu un kvalitāti. Šeit sniegti daži noderīgi padomi, kas jums palīdzēs izvēlēties fasādes materiālu.

Noskaidrot tagad
Facade slates

Fasādes plāksnītes

Facade slates

Māju īpašniekiem patīk Dacora, jo tas piešķir mājai īpašu greznības un stila auru. Arhitektiem patīk Dacora tā universālā pielietojuma dēļ – tas der gan klasiskai, gan modernai arhitektūrai. Tas ļauj spēlēties ar detaļām un piesaistīt garāmgājēju uzmanību.
Baltijā Dacora plāksnīte ir vispopulārākās piekrastes rajonos, kur joprojām ir dzīvas vācu arhitektūras tradīcijas. Šajā reģionā fasādes materiālus izvēlas, ņemot vērā arī noturību pret skarbo piejūras gaisu. Tomēr arī citos reģionos aizvien vairāk mājas tiek nosegtas ar Dacora, cilvēku vēlme pēc izteiksmīgas, tomēr vienlaikus neitrālas fasādes ir universāla.

Lasīt vairāk
Cedral

Cedral

Cedral

Cedral klāstā ir vairāk nekā 30 krāsas un divu veidu koka nospieduma efekts; krāsas uzklāšanas process rūpnīcā nodrošina paredzamo kalpošanas ilgumu vismaz 30 gadus. Nav nepieciešama regulāra apkope, vienkārši mazgājiet ar ziepēm un noskalojiet, lai fasāde izskatītos kā jauna.

Lasīt vairāk
Equitone

Equitone

Equitone

EQUITONE ir viscaur krāsots fasādes materiāls, kuru izstrādājuši arhitekti arhitektu vajadzībām. Mūsu uzņēmums šos fasādes paneļus ar nosaukumu “ETERNIT” ir ražojis kopš 1950. gada. Katrs EQUITONE panelis ir unikāls, tam redzama neapstrādātā šķiedrcementa pamata materiāla tekstūra. Šķiedrcements ir cementa kompozītmateriāls, kura sastāvā ir cements, celuloze un minerālvielas, tas armēts ar redzamu matricu. Nekā cita. EQUITONE materiāls pieejamais maksimālais izmērs ir 1,25 x 3 m; to var pārveidot jebkādā izmērā vai formā darbnīcā vai uz vietas. Turklāt šo materiālu var perforēt vai apdrukāt. Redzamās un neredzamās apšuvuma stiprināšanas paņēmieni ir kniedēšana, skrūvēšana un līmēšana uz metāla vai koka balsta rāmjiem. Neatkarīgi no tā, kādas dizaina iespējas jūs apgūstat, EQUITONE viscaur krāsotā EQUITONE būtība garantē skaidras, monolītas detaļas.

Lasīt vairāk

Mūsu fasādes materiālu sortiments

Atrodiet pārdošanas partneri

Atrodiet mūsu partneru atsauksmes

Lejupielādējiet dokumentus

Dokumenti