Unikāls arhitektūras risinājums

Šķiedrcementa plāksnītes Dacora ir piemērotas visiem jumta un fasāžu tipiem, tās var izmantot gan jaunu ēku būvēšanai, gan vecu remontam. Izmantojot Dacora, tiek nevainojami saglabāta ēkas arhitektūras vienotība. Dažādi plāksnīšu izmēri, krāsu bagātība un plašās izkārtojuma iespējas jums ļauj jumtu pārvērst par unikālu arhitektūras risinājumu.

Unique architectural solution 1
Unique architectural solution 1

Šķiedrcementa plāksnīšu ražošanai iedvesma gūta no dabīgā slānekļa jumta segumiem, kādus izmanto Alpu reģionā. Izteiksmīgais jumta reljefs izceļas starp visiem citiem jumta seguma materiāliem, tomēr tā uzklāšanas sarežģītības dēļ šis produkts nav pieejams visiem. Radot šķiedrcementa plāksnītes, šis segums kļuvis pieejams plašām ļaužu masām, kas vēlas izteiksmīgu un izturīgu jumtu.

Unique architectural solution 2
Unique architectural solution 2

Mūsdienās tas ir vispopulārākais jumtu segums Vācijā, Francijā un Beneluksa valstīs. Ēku īpašniekiem tas patīk, jo piešķir mājoklim greznības un stila īpašo auru. Arhitekti augstu vērtē šo plākšņu daudzveidīgās izmantošanas iespējas, jo tās nevainojami piestāv gan klasiskajai, gan modernajai arhitektūrai. Turklāt šīs plāksnes var izmantot jumta, fasādes un citu ēkas elementu, piemēram, skursteņa, noklāšanai ar vienu un to pašu materiālu. Tas jums ļauj spēlēties ar detaļām, virzot garāmgājēju uzmanību tur, kur tas nepieciešams.

Unique architectural solution 3
Unique architectural solution 3

Baltijas valstīs Dacora plāksnītes visbiežāk izmanto piejūras reģionos, kur saglabājušās vācu arhitektūras tradīcijas un svarīga noturība pret skarbo jūras gaisu. Tomēr arī citos reģionos aizvien parādās jauni objekti, jo cilvēku vēlme pēc izteiksmīgas, tomēr vienlaikus neitrālas fasādes ir universāla.

Mūsu fasādes materiālu sortiments

Atrodiet pārdošanas partneri

Atrodiet mūsu partneru atsauksmes

Lejupielādējiet dokumentus

Jūs varat atrast visus dokumentus šeit.
Dokumenti