Spēlējieties ar krāsu un tekstūru

Plāksnītes redzamas uz jumtiem un fasādēm dažādās krāsās, rakstos un ar dažādu struktūru. Tas ir loģiski, jo šķiedrcementa plāksnītes jums ļauj jūsu mājā ieguldīt daļu no jūsu personības. Jūsu māja ir gluži kā jūsu vizītkarte. Jūs izvēlaties konkrētu izskatu un varat būt brīnišķīgi radoši – spēlēties ar rakstu, mainīt krāsas un kombinēt plāksnītes ar dabīgu koku vai ķieģeļiem. Izvēle ir pilnīgi jūsu ziņā.

Choose your color and shape 1
Choose your color and shape 1

Plāksnītes pieejamas patiesi daudzveidīgos krāsu toņos, tādēļ varat veidot savu jumtu un fasādi pēc savas gaumes. Krāsu paletē ietverti dažādi toņi no moderni pelēkajiem līdz siltiem zemes toņiem. Daudzi cilvēki tradicionāli izvēlas vienu krāsu, tomēr, protams, iespējams veidot dažus spilgtus akcentus vai neuzkrītošas toņu pārejas.

Play with color and texture 2
Play with color and texture 2

Var spēlēties ne vien ar krāsām, bet arī ar rakstu. Senāk plāksnītes tika liktas dimanta formā, taču ir vairāki veidi, kā plāksnītes izkārtot. Izmantojot dažādus rakstus, var radīt visādus arhitektūras efektus. Tādējādi jūs paši nosakāt, kāda būs jūsu mājas seja. Dažas no idejām ir kāpņu pārsedze un kasešu sistēma.

Play with color and texture 3
Play with color and texture 3

Visbeidzot, šķiedrcementa plāksnītes ideāli sader kopā ar citiem būvmateriāliem. Aizvien vairāk celtnieku mūsdienās izvēlas plāksnītes kombinēt ar dabīgu koku vai akmeni. Piemēram, dabīgu vai pelēku koku var kombinēt ar maigi vai tumši pelēkām šķiedrcementa plāksnītēm. Daudziem cieņā ir līdzens klājums kombinācijā ar raupjiem ķieģeļiem.

Atrodiet pārdošanas partneri

Atrodiet mūsu partneru atsauksmes

Lejupielādējiet dokumentus

Jūs varat atrast visus dokumentus šeit.
Dokumenti