Pilns jumta risinājums

Plānojot jumtu, nepietiek tikai izvēlēties jumta seguma materiālu. Jumts pilnībā veiks savu funkciju tikai tad, ka tas būs pilnīgs. Obligāti jāpierēķina tādi piederumi kā stiprināšanas elementi, izolācijas materiāli vai lietus ūdeņu noteku sistēma. Vienmēr iespējams izvēlēties oriģinālos piederumus vai lētākus aizstājējus. Tomēr nav ieteicams taupīt naudu uz jumta rēķina, ja vien vēlaties, lai tas pilda savu galveno uzdevumu – daudzus gadus sargāt jūsu māju.

Full roof solution 1
Full roof solution 1

Pirmkārt, svarīgi runāt par stiprinājuma elementiem. Izvēloties lētākus vai ne oriģinālos stiprinājuma elementus, var sabojāt jumta seguma materiālu stiprināšanas laikā vai problēmas ar jumtu var rasties vēlāk, jo šiem stiprinājuma elementiem ir īsāks kalpošanas laiks nekā pašam jumtam. Labi stiprinājuma elementi garantē to, ka jumts būs ilgmūžīgs un necaurlaidīgs. Stiprinājuma elementiem vajadzētu būt pašgriezošiem un ar starpliku.

Full roof solution 2
Full roof solution 2

Otrs ļoti nozīmīgs uzdevums ir nodrošināt to, ka dažādi jumta daļu savienojumi ir ļoti labi izolēti, jo šīs vietas, piemēram, mala ap skursteni, ir ļoti jutīgas pret vides ietekmi. Lai nodrošinātu vienotu risinājumu, vislabāk izmantot oriģinālos piederumus no jumta ražotāja. Šie piederumi ir kores, apmales, vējdēļi, kontrforsi utt.

Full roof solution 3
Full roof solution 3

Beidzamais arguments, kādēļ svarīgi izmantot pilnu jumta risinājumu no viena ražotāja, ir izskats. Jumts un piederumi no viena ražotāji labāk sader un tie rada pilnībā pabeigta jumta iespaidu. Turklāt oriģinālie piederumi ir ar tādu pašu profilu, kā jumta materiālam, tādēļ vieglāk nodrošināt ciešu savienojumu. Visbeidzot – ar laiku visi materiāli sāk zaudēt krāsu, tādēļ, ja jumta piederumus būs ražojis tas pats uzņēmums, kas ražojis jumtu, tie zaudēs krāsu vienādā mērā.

Full roof solution 4
Full roof solution 4

Noslēgumā jāmin, ka katrs jumts atšķiras, un konkrētais izmantotais risinājums atkarīgs tikai no jumta formas un sarežģītības. Tomēr mūsdienās jumtu ražotāji piedāvā plašu jumta seguma materiālu un piederumu daudzveidību, tādēļ katrs noteikti atradīs īsto risinājumu.

Atrodiet pārdošanas partneri

Atrodiet mūsu partneru atsauksmes

Lejupielādējiet dokumentus

Jūs varat atrast visus dokumentus šeit.
Dokumenti