Fasādes patiesās izmaksas

Fasāde nav tikai fasādes seguma materiāls. Tā ir arī koka vai alumīnija konstrukcija, izolācijas slānis, profili, stiprinājuma elementi un viena slepenā sastāvdaļa, kura nosaka fasādes pilno cenu.

Real price of the facade 1
Real price of the facade 1

Fasādes seguma materiāla cena ir 30–40 % no visas fasādes izmaksām. Jā, tā ir diezgan liela daļa, tādēļ kopējā cena ir no tās atkarīga. Pārējās fasādes daļas izmaksā apmēram līdzīgi. Jūs jautāsiet – kādēļ jāpērk dārgāki materiāli, ja ir lētāki. Pirmā atbilde ir kvalitāte. Cena parasti parāda kvalitāti, un lētākais risinājums jums kalpos tik ilgi, cik daudz būsiet par to samaksājuši. Otrā atbilde ir garantija. Parasti šiem produktiem ir īsāks garantijas laiks vai arī tie netiek ražoti pārdošanas valstī (vai tiem nav vietējā pārstāvja) un ir gandrīz neiespējami pieprasīt garantiju. Beidzamā atbilde slēpjas slepenajā sastāvdaļā.

Real price of the facade 2
Real price of the facade 2

Šī slepenā sastāvdaļa ir uzstādīšanas izmaksas. Dažādiem materiāliem nepieciešamas atšķirīgas prasmes, tādēļ dažiem materiāliem var būt grūti atrast pienācīgus speciālistus. Otrkārt, ar dažiem fasādes materiāliem jāstrādā ļoti precīzi un kvalitatīvi, tādēļ pat mazākā kļūda (kurai ir ļoti liela iespēja gadīties) var radīt vairāk problēmu un izdevumu. Visbeidzot, jūs nevarat to paveikt saviem spēkiem, un ir diezgan grūti uzticēties svešiem. Ir tādi produkti, piemēram, šķiedrcementa plāksnes, kuras varat uzklāt paši un ietaupīt naudu.

Mūsu fasādes materiālu sortiments

Atrodiet pārdošanas partneri

Atrodiet mūsu partneru atsauksmes

Lejupielādējiet dokumentus

Jūs varat atrast visus dokumentus šeit.
Dokumenti